درباره ما موسسه خیریه همای رحمت کرمانشاه

موسسه خیریه همای رحمت مهر مهربانان

در سال ۱۳۹۶ با کمک تعدادی از اساتید دانشگاه ، پزشکان و خیرین شهر کرمانشاه ،  جهت خدمت رسانی در حوزه های درمانی و اجتماعی ، موسسه خیریه همای رحمت کرمانشاه با شماره ثبت ۱۲۵۸ و شناسه ملی  ۱۴۰۰۷۳۸۹۲۲۹ ثبت گردید .

در جریان زلزله سرپل ذهاب به کمک همکاران و دوستان خیر ، توانستیم واسطه لطف شما( از داخل و خارج کشور ) به این عزیزان آسیب دیده باشیم.

با توجه به شرایط سخت معیشتی ، موسسه خیریه همای رحمت مهر مهربانان ، تصمیم گرفتیم بار دیگر با حمایتهای شما ، واسطه خیر برای التیام آلام بیماران ، نیازمندان و کودکان بی سرپرست باشیم .

اگر چه اعتقاد ما کمک به کارآفرینی و آموزش ماهیگیری است ، ولی در شرایط کنونی ناگزیر از تامین ضروری ترین نیازهای اولیه انسانی برای تعداد قابل توجهی از همنوعانمان هستیم.

آبرو و اعتباری اگر باشد را در میان نهاده و دست یاری بسویتان دراز میکنیم و پذیرای هر گونه راهنمایی و مساعدت معنوی و مادی شما عزیزان هستیم . با تشکر مدیر موسسه خیریه همای رحمت کرمانشاه

اعضای شورای مرکزی

دکتر نگین رضاوند عضو هیات مدیره

دکتر نگین رضاوند متخصص زنان

عضو هیات مدیره
دکتر فاطمه نمکیان موسس و رئیس هیت مدیره

دکتر فاطمه نمکیان متخصص مغزو اعصاب

رییس هیات مدیره
دکتر سید ابوالحسن سیدزاده متخصص کودکان و فوق تخصص کلیه کودکان

دکتر سید ابوالحسن سیدزاده متخصص کودکان و فوق تخصص کلیه کودکان

عضو هیأت مدیره و خزانه دار
دکتر محمدرضا گلپایگانی متخصص کودکان فوق تخصص خون

دکتر محمدرضا گلپایگانی متخصص کودکان فوق تخصص خون

مدیرعامل
عبدالحمید-نمکیان

عبدالحمید نمکیان

عضو هیئت مدیره

دکتر احمد بیگلری متخصص کودکان

بازرس
علی کرامتی متخصص کودکان

دکتر علی کرامتی متخصص کودکان

بازرس

اعضای شورای مرکزی مهر مهربانان در سازماندهی جدید

در قالب هفت تیم متشکل از زیرگروه های مختلف به همراه دبیر و مسئول خیریه، به فعالیت و همکاری می‌پردازند.

دبیر و مسئول خیریه:

وظیفه اصلی دبیر به عنوان مسئول خیریه نظارت بر عملکرد تیم‌ها و ایجاد هماهنگی بین آن‌هاست. پس از گذشت یک دوره‌ی تقریبا ۶ ماهه از انتخابات شورای مرکزی، دبیر خیریه از میان اعضای شورا به مدت یکسال انتخاب میگردد‌.

روابط عمومی:

تیم روابط عمومی همای رحمت کرمانشاه متشکل از زیرمجموعه های تولید محتوا (تحریریه، عکاسی و تیم طراحی)، تبلیغات و فضای مجازی، مطبوعات و هم‌چنین بازارچه مهر می‌باشد و اطلاع رسانی و امور ارتباطی خیریه برعهده‌ی این تیم می‌باشد.

تیم مددکاری:

این تیم متشکل از چهار قسمت مددکاری درمانی ، مددکاری فرهنگی آموزشی ، مددکاری عمرانی و مدد کاری معیشتی است و مسئولیت این تیم بر عهده‌ی دو تن از اعضای شورای مرکزی می‌باشد.
این تیم، با همکاری مددکاری بیمارستان‌ها ، درمانگاه ها و خیریه‌های مختلف پس از شناسایی صحیح افراد نیازمند، پس از ثبت و ایجاد پرونده، حتی الامکان نسبت به حل مشکلات این عزیزان اقدام می‌نماید.

امور مالی و حسابداری:

مدیریت امور حسابداری و مواردی چون گردش مالی حساب های خیریه، میزان کمک های انجام شده و همچنین گزارش‌دهی منظم به شورای مرکزی بر عهده این تیم می‌باشد. همچنین اعطای وام قرض الحسنه به افراد نیازمند شناسایی شده، انبارداری و ثبت دارایی های خیریه نیز از وظایف مسئول امور مالی است.

تیم آموزش:

این تیم متشکل است از دو زیرگروه شامل مسئول بازدید‌های ماهانه خیریه همای رحمت کرمانشاه به ویژه از بخش اطفال بیمارستان های وابسته به دانشگاه و مسئول کارگاه‌ها که با برگزاری کارگاه های مختلف سعی در آموزش مفاهیمی همچون چگونگی ایجاد ارتباط صحیح و موثر میان کادر درمان و بیماران به ویژه کودکان دارد.

تیم اجرایی:

این بخش از شورای مرکزی متشکل از تیم سفیران و مسئول رویداد‌های خیریه همای رحمت کرمانشاه است که وظیفه اصلی آن‌ها معرفی خیریه به افراد و همکاری با مسئول رویداد‌ها در برگزاری و اجرای طرح های مختلف از جمله ارزاق، همایش خیرین، بازارچه‌ها، جشن ها و … است.